Wojewódzka Rada Działalności Pożytku Publicznego

Wojewódzka Rada Działalności Pożytku Publicznego pyta organizacje z regionu o opinie, ale też o pomysły jak w najbliższym roku ma wyglądać współpraca samorządu województwa z NGO. Przygotowany przez Radę formularz 14 pytań koncentruje się m.in. na zasadach i zakresie konkursów, stosowaniu umów wieloletnich na realizację zadań, przyszłorocznym Forum NGO czy kampanii „1% dla regionu”.

Większość pytań ma charakter otwarty, a odpowiadający może wypowiedzieć się tylko w tych sprawach, które są dla niego istotne. A mimo, że pytań jest niewiele, to dotykają one wielu spraw ważnych dla organizacji. Od przekrojowych, jak reguły obowiązujące w konkursach czy tematyka szkoleń dla organizacji, po techniczne dotyczące np. niezbędnych usprawnień w Generatorze ofert czy zawartości newslettera dla NGO.

Formularz pytań dostępny jest tutaj, a czas na jego wypełnienie upływa 02 października br.

Więcej informacji o aktywności Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego znajdziesz w podsumowaniu działań Rady za ubiegły rok oraz w zakładce tutaj. Natomiast o konsultacjach projektu „Programu współpracy samorządu województwa kujawsko-pomorskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2018” możesz przeczytać tutaj.

Opublikowano: 29 września 2017 11:13

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 129

Urząd Gminy Warlubie

Realizacja: IDcom-web.pl