Oddział GDDKIA w Bydgoszczy ogłosił przetarg na Budowę RONDA w Warlubiu

 (link otworzy duże zdjęcie)

Przypomnijmy, że rondo na skrzyżowaniu drogi krajowej DK91 z drogami wojewódzkimi DW 214 i 217 w Warlubiu jest bardzo oczekiwaną inwestycją w naszej gminie. 

To co kiedyś było niemożliwe okazuje się, że dzisiaj staje się możliwe! Ta inwestycja jest jedną z największych, ogłoszoną w procedurze przetargowej z programu likwidacji miejsc niebezpiecznych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Chciałbym w tym miejscu podziękować Ministerstwu Infrastruktury, Panu Wojewodzie, Dyrektorowi Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Bydgoszczy oraz wszystkim nie wymienionym którzy swoim działaniem przyczynili się do uruchomienia procedury przetargowej na jego budowę.

Mam nadzieję, iż długo oczekiwana inwestycja w GMINIE WARLUBIE dojdzie do skutku i w niedługim czasie będziemy wszyscy cieszyć się z wybudowanego ronda.

 

Link do procedury przetargowej:

https://www.gddkia.gov.pl/pl/2785/zamowienia-publiczne-aktualne,nr_ref-,data_postepowania_od-,data_postepowania_do-,nazwa-,opis-,zakres-,oddzial-168,status-,typ_progu-,sortuj_po-data_postepowania,sortuj_jak-DESC

 

 

                                                                                Dziękuję i trzymam kciuki

 

                                                                                                Wójt Gminy Warlubie

                                                                                                 /-/Krzysztof Michalak

Opublikowano: 06 sierpnia 2018 09:45

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 734

Urząd Gminy Warlubie

Realizacja: IDcom-jst.pl