Konkurs: Sołtys roku województwa Kujawsko–Pomorskiego 2011

 (link otworzy duże zdjęcie)

W związku z organizowanym przez Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Kujawsko-Pomorskiego z Dobrcza, Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy oraz TVP Bydgoszcz,w okresie lipiec - wrzesień 2011 roku, konkursem „Sołtys Roku Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2011”, przekazujemy materiały dotyczące konkursu:

 

Celem Konkursu jest promowanie najbardziej aktywnych sołtysów z terenu woj. kujawsko – pomorskiego, którzy podejmują działania na rzecz integracji społeczności lokalnej, dbają o rozwój sołectwa i gminy. Konkurs szeroko promowany będzie przez Telewizję Polską Oddział Regionalny w Bydgoszczy.

Organizatorzy zaplanowali przeprowadzenie konkursu, w celu promocji pracy i roli sołtysa, poprzez wybór najbardziej aktywnych, najdłużej pełniących funkcję oraz najpopularniejszych sołtysów, działających na terenie woj. kujawsko – pomorskiego.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących konkursu można się kontaktować z Panią Marleną Przybył, Dyrektorem Wydziału Rozwoju i Funduszy Europejskich Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy tel 052 58 35 442, 501 313 571  

( http://www.powiat.bydgoski.pl )


Opublikowano: 15 lipca 2011 14:19

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 2405

Urząd Gminy Warlubie

Realizacja: IDcom-web.pl