Wyniki konkursu na Pisankę oraz Palmę Wielkanocną.

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 5 kwietnia Komisja Konkursowa w składzie: Ks. Proboszcz Ireneusz Machut - Przewodniczący Komisji Konkursowej oraz członkowie Wanda Wolan Przewodnicząca Rady Gminy Warlubie, Maria Jankowska - Radna Gminy Warlubie, Żaneta Jaworska - nauczyciel Zespołu Szkół w Warlubiu oraz Paulina Szwarc i Jarosław Budziło - instruktorzy GOKPiR zebrała się ,aby rostrzygnąć konkursy na Pisankę oraz Palmę Wielkanocną. Do biura Gminnego Ośrodka Kultury, Promocji i Rekreacji w Warlubiu wpłynęło 135 Pisanek oraz 43 Palmy. 

Wyniki konkursu na podstawie przyznanych punktów przedstawiają się następująco :
PISANKA WIELKANOCNA

 

 

Kategoria A - Przedszkole + kl.”0” 

I miejsce Nicola Pawelczyk kl ‘0’ SP W Komorsk

II miejsce Stanisław Fennert Oddz. Przedszkolny  Warlubie          

III miejsce Miłosz Dymowski Odd. Przedszkolny  Warlubie

Wyróżnienia:

Lena Redko  -  kl.’0’ SP Lipinki, Agata Ciszek - kl.’0’ SP Lipinki 
 

Kategoria B  klasy I-III - uczniowie szkół podstawowych.

 I miejsce -    Tomasz Leśniak   SP Lipinki

II miejsce -  Miłosz Danielewicz  SP W Komorsk

III miejsce - Milena Mierzejewska SP Lipinki

Wyróżnienia:

Emilia Jaworska SP Lipinki ,Julia Demska SP Warlubie

 

Kategoria C IV-VI uczniowie szkół podstawowych

I miejsce ex aequo- Julia Brzoska SP Lipinki i Wiktoria Rodewald  SP Warlubie

II miejsce  - Oliwia Agacka SP Lipinki

III miejsce - Karolina Leman SP W Komorsk

Wyróżnienia:  – Natalia Skrzeszewska SP Warlubie , Wiktoria Sitkowska SP Warlubie

 

Kategoria D  uczniowie gimnazjum i dorośli

 I miejsce - Klaudia Schmidt  Gim. Warlubie

II miejsce  - Magdalena Dymowska

III miejsce - Patrycja Brzymińska Gim. Warlubie
 

 PALMA WIELKANOCNA

 

Kategoria A  Przedszkole + kl.”0” 

I miejsce Kalina Szymańska  Przedszkole  Warlubie          

II miejsce Maja Suchomska Przedszkole Warlubie          

III miejsce  Kacper Schwertfeger Przedszkole Warlubie

Wyróżnienia:

Lena Redko  -  kl.’0’ SP Lipinki, Agnieszka Guzman  - kl.’0’ SP Lipinki 

 

Kategoria B  klasy I-III - uczniowie szkół podstawowych.

 I miejsce - Magdalena Frankiewicz SP Warlubie 

II miejsce - Beata Lewandowska  SP Warlubie

III miejsce - Anna Piotrowska SP Warlubie

Wyróżnienia:

Lena Szymańska, Nicola Szablewska  SP Warlubie

 

Kategoria C  IV-VI uczniowie szkół podstawowych

I miejsce ex aequo Paweł Jeneralski  i Paulina Biały oboje ze SP Warlubie 

II miejsce  Julita Wiśniewska SP Warlubie

III miejsce Patrycja Suchomska SP Warlubie

 

Kategoria D  uczniowie gimnazjum i dorośli

 I miejsce - Adrian Piernik

II miejsce  - Martyna Polakowska

III miejsce - Klaudia Schmidt  


 

Opublikowano: 10 kwietnia 2017 09:38

Kategoria: GOKPiR Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 462

Urząd Gminy Warlubie

Realizacja: IDcom-web.pl