Rozkład jazdy autobusów na ogólnodostępnych liniach autobusowych zorganizowanych w ramach transportu publicznego na terenie gminy Warlubie

Rozkład jazdy autobusów - obraz dekoracyjny (link otworzy duże zdjęcie)

Przedstawiamy rozkład jazdy autobusów na ogólnodostępnych liniach autobusowych zorganizowanych w ramach transportu publicznego na terenie gminy Warlubie:

Lipinki – Warlubie

     

Nazwa miejscowości

godziny odjazdu

Lipinki  szkoła

6:45

 

 

 

Mątasek I droga na Zamczyska

6:50

 

 

 

Mątasek II posesja nr 4

6:52

 

 

 

Mątasek III kaplica

6:55

 

 

 

Krzewiny I wieś

7:02

 

13:18

14:03

Krzewiny skrzyżowanie do Osin

6:58

 

13:19

14:05

Płochocinek DW214

7:06

 

13:20

14:07

Płochocinek V

7:08

 

13:22

14:09

Płochocinek IV czubatki

 

7:30

   

Płochocinek III posesja nr 27

 

7:34

   

Płochocinek II posesja nr 30

 

7:38

   

Płochocinek I świetlica wiejska

 

7:40

   

Płochocin II posesja nr 2

 

7:42

   

Płochocin – kościół

 

7:44

   

Warlubie ul. Szkolna

7:23

7:48

13:32

14:19

Warlubie I Szkoła

7:25

7:50

13:33

14:20

 

Lipinki – Warlubie

POWRÓT

Nazwa miejscowości

godziny odjazdu

Warlubie I Szkoła

7:20

12:45

13:35

14:25

Warlubie ul Szkolna

 

 

 

 

Płochocin – kościół

 

12:51

13:41

14:31

Płochocin II posesja nr 2

 

12:53

13:43

14:33

Płochocinek I świetlica wiejska

 

12:55

13:45

14:35

Płochocinek II posesja nr 30

 

12:57

13:47

14:37

Płochocinek III posesja nr 27

 

13:01

13:51

14:41

Płochocinek IV czubatki

7:30

13:05

13:55

14:45

Płochocinek V, G5

 

 

 

 

Płochocinek DW214

 

13:11

14:01

14:49

Krzewiny skrzyżowanie do Osin

 

13:17

14:07

14:55

Krzewiny I wieś

 

 

 

 

Mątasek III kaplica

 

 

 

14:58

Mątasek II posesja nr 4

 

 

 

15:01

Mątasek I droga na Zamczyska

 

 

 

15:04

Lipinki  szkoła

 

 

 

15:11

 


 

Buśnia – Warlubie

Nazwa miejscowości

odjazdy

Buśnia przy sklepie

7:10

 

10:10

13:00

13:50

14:45

Rulewo

 

 

 

 

 

 

Rulewo przy sklepie

7:14

 

10:14

13:04

13:54

14:49

Bąkowo I posesja nr 31

7:17

 

10:17

13:07

13:57

14:52

Bąkowo II przepompownia

7:21

7:40

10:21

13:11

14:01

14:56

Bzowo II stacja benzynowa

 

7:42

10:23

13:14

14:04

14:59

Bzowo I plac zabaw

 

7:44

10:25

13:16

14:06

15:01

Bzowo DK 91

 

7:47

10:28

13:19

14:09

15:04

Warlubie II Trzy Korony

 

7:49

10:30

13:21

14:11

15:06

Warlubie ul. Szkolna

7:25

7:51

10:32

13:23

14:13

15:08

Warlubie I Szkoła

7:26

7:53

10:34

13:25

14:15

15:10

 

Buśnia – Warlubie

POWRÓT

Nazwa miejscowości

odjazdy

Warlubie I Szkoła

9:55

12:45

13:35

14:25

15:15

 

Warlubie ul. Szkolna

 

 

 

 

 

 

Warlubie II Trzy Korony

 

 

 

 

 

 

Bzowo DK 91

 

 

 

 

 

 

Bzowo I plac zabaw

 

 

 

 

 

 

Bzowo II stacja benzynowa

 

 

 

 

 

 

Bąkowo II przepompownia

9:58

12:48

13:38

14:28

15:18

 

Bąkowo I posesja nr 31

10:02

12:52

13:42

14:32

15:22

 

Rulewo przy sklepie

10:05

12:54

13:45

14:35

15:25

 

Rulewo

10:07

12:56

13:47

14:37

15:27

 

Buśnia przy sklepie

10:10

12:59

13:50

14:40

15:30

 

 


 

Krusze – Warlubie przez Wielki Komorsk

Nazwa miejscowości

odjazdy

Krusze las

7:10

 

 

 

Krusze III posesja nr 24

7:15

 

 

 

Krusze I posesja nr 33

7:20

 

 

 

Krusze II posesja nr 9

7:23

 

 

 

Osiek I

7:25

 

 

 

Osiek

7:27

 

 

 

Komorsk ul Grudziądzka

7:29

 

 

 

Wielki Komorsk I Szkoła

7:32

 

 

 

Mały Komorsk ul. Nowska

7:37

 

 

 

Wielki Komorsk I Szkoła

7:43

 

 

 

Wielki Komorsk ul. Warlubska

7:45

 

 

 

Warlubie III ul. Szkolna

7:48

 

 

 

Warlubie I Szkoła

7:50

 

 

 

 

Krusze – Warlubie przez Wielki Komorsk

POWRÓT

Nazwa miejscowości

odjazdy

Warlubie Szkoła

12:20

13:35

14:20

15:15

Warlubie III ul. Szkolna

 

 

 

 

Wielki Komorsk ul. Warlubska

12:23

13:40

14:23

15:20

Wielki Komorsk I Szkoła

12:28

13:45

14:25

15:22

Mały Komorsk ul Nowska

12:31

13:48

14:28

15:25

Wielki Komorsk I Szkoła

12:33

13:51

14:31

15:31

Komorsk ul Grudziądzka

12:35

13:53

14:33

15:33

Osiek

12:37

13:55

14:35

15:36

Osiek I

12:39

13:57

14:37

15:38

Krusze II posesja nr 9

12:41

13:59

14:39

 

Krusze I posesja nr 33

12:43

14:01

14:41

15:40

Krusze III posesja nr 24

 

14:06

 

 

Krusze las

12:45

14:11

14:43

15:45

 


Przedstawiamy rozkład jazdy autobusów na ogólnodostępnych liniach autobusowych zorganizowanych w ramach transportu publicznego na terenie gminy Warlubie:

Grudziądz – Nowe – przez Wielki Komorsk

 rozk1.jpg

 

 

Nowe – Grudziądz – przez Wielki Komorsk

 rozk2.jpg

 

Opublikowano: 04 września 2020 15:25

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 478

Urząd Gminy Warlubie

Realizacja: IDcom.pl