DZIEŃ DZIECKA 2013 (01 czerwca 2013) - relacja fotograficzna

 (link otworzy duże zdjęcie)

Kolorowo, radośnie i słodko było 1 czerwca br. w Warlubiu. Piękna pogoda sprawiła, że teren rekreacyjno-sportowy przy Zespole Szkół w Warlubiu był wypełniony uczestnikami obchodów święta „Dnia Dziecka”. Przybyło wiele dzieci ze swoimi rodzicami z całej gminy. Impreza odbyła się z inicjatywy Wójta Gminy, organizacją zajął się Ośrodek Kultury.    

Za sprawą wyjątkowo figlarnej rodziny klaunów Róży, Zyzia i córeczki Różyczki oraz wspólnych zabaw i tańców z rodzicami było dużo humoru. Oczywiście, nie mogło zabraknąć dmuchanej zjeżdżalni, basenu z piłeczkami, trampoliny oraz wielu konkursów zręcznościowych. Można było też strzelać z wiatrówki i ze sportowego łuku. Dzieci mogły poczuć się strażakami zasiadając w samochodach strażackich OSP  w Warlubiu. Najmniejsze dzieci mogły zaliczyć przejażdżkę kucykiem bądź bryczką. Kolejki nie miały końca. Między wszystkimi rozbawionymi unosiły się ogromne bańki mydlane.

Dzieci z okazji ich święta zostały obdarowane słodyczami oraz lodami. Panie z KGW serwowały kiełbaskę z grilla. Na koniec imprezy zostały wystrzelone modele rakiet zbudowanych przez młodych modelarzyz Koła Modelarskiego przy GOKPiR w Warlubiu. 

Szczególne podziękowania adresujemy do firmy Gzella z Osia za smakowite kiełbaski na grilla oraz gadżety, a także do firmy Jagr z Warlubia za pożywne kefiry  i jogurty. Słowa podziękowania kierujemy również do druchów OSP, człońkin KGW  i Rady Sołeckiej  w Warlubiu oraz  harcerek Patrycji, Klaudii i Nicoli.

                                                                                                                             

 

Opublikowano: 04 czerwca 2013 12:05

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 2005

Urząd Gminy Warlubie

Realizacja: IDcom.pl